O NAS - BST Finance

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Kim jesteśmy?

BST Finance jest agentem kredytu hipotecznego. Zajmujemy się konsultacjami finansowymi zarówno dla klientów indywidualnych jak i firmowych.

Właścicielem firmy jest Robert Skomorowski, działający od ponad 25 lat w sektorze finansowym.

Czym się zajmujemy?

Dynamika rynku finansowego, mnogość ofert banków, instytucji  finansowych sprawia, że rzetelna analiza ofert jest czasochłonna i niełatwa.  Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferuję konsultacje oraz kompleksowe usługi w sektorze finansowym. Misją firmy jest rzetelna porada oraz reprezentowanie Klienta w komunikacji z instytucjami finansowymi, a nie wyłącznie prezentacja i sprzedaż produktu.


Nasze zasady:

PROFESJONALIZM

Każdy Klient wymaga indywidualnego podejścia. Naszym Klientom oferujemy rzetelną informację i najlepszą ofertę.

KOMFORT I WYGODA

Nie musisz tracić czasu na poszukiwanie odpowiedniej oferty, my zrobimy to za Ciebie. Spotkamy się z Państwem w dogodnym miejscu i czasie. Na bieżąco otrzymują Państwo informację, na temat statusu w Państwa sprawie.

ZAUFANIE / UCZCIOWOŚĆ

Naszym priorytetem jest nawiązanie długofalowych relacji z Klientem, w oparciu o profesjonalną obsługę, wsparcie oraz rzetelną informację. Pragniemy zaznaczyć, iż 100% naszych Klientów to osoby z polecenia. Od naszych klientów nie pobieramy żadnych opłat zarówno za konsultacje jak i procesowanie wniosku.
KREDYTY HIPOTECZNE WROCŁAW

ZAMÓW ROZMOWĘ
+ 48 509 528 556

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego